Montaż haków holowniczych

HAKI HOLOWNICZE 

Od roku 1998 posiadamy doświadczenie w montażu haków holowniczych krajowych i zagranicznych producentów. Świadczymy usługi montażu haków do wszystkich modeli aut osobowych i dostawczych do 3,5tony. Oferujemy usługi zarówno klientom indywidualnym jak i instytucjonalnym.Dlaczego powinieneś wybrać naszą firmę do zamontowania haka?Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w ich montażu, przerobiliśmy praktycznie wszystkie marki a nieustanny rozwój technologiczny wymaga znajomości zagadnień związanych nie tylko z mechanicznym ich montażem, ale także elektrycznym a to już wymaga wiedzy specjalistycznej. Dzisiejsze samochody to nie Polonezy……Nowoczesne zderzaki często wymagają podcinania-zapewniamy profesjonalne i eleganckie wykończenie. Wśród marek wiodących montujemy haki firm- AUTO-HAK,  STEINHOF,  WESTWALIA.

             

Po zamontowaniu haka klient jest zobowiązany jechać na stację diagnostyczną na przegląd . Dotyczy on prawidłowości zamontowania pod względem mechanicznym jak i elektrycznym. Po przeglądzie klient otrzymuje zaświadczenie o badaniu technicznym i z tym badaniem udaje się do wydziału komunikacji do wbicia do dowodu rejestracyjnego haka. I to już koniec.

ŻYCZYMY NASZYM KLIENTOM MIŁEGO UŻYTKOWANIA I ZAPRASZAMY DO WYPOŻYCZALNI PRZYCZEP!!! OCZYWIŚCIE NASZEJ  PRZY CHROBREGO 87 TORUŃ.